Osobní váha Tanita, tělesný analyzátor Tanita
 

Píšeme pro Vás

 

Kontakt

kontakt
  - +420 603 172 191
  - info@osobni-vahy.cz
 

Reklama

 

Doprava, platba

Doprava

Zboží Vám zašleme poštou nebo přepravní spedicí dle výběru na kterékoli místo v České republice.

Při objednávce nad 3000 Kč doprava ZDARMA. Doprava bude odečtena až po odeslání objednávky.

Expediční poplatek spedice : 115 Kč

DPD Parcelshop - 80 Kč - vyzvednutí zboží je možné na některém z více než 80ti odběrních míst DPD, jeho výběr provedete na http://dpdparcelshop.cz/?address=Město, ulice, PSČ&return=http://example.com/objednavka, jeho název, adresu a ID uveďte do poznámky


Expediční poplatek Česká pošta: 161 Kč


Doprava na Slovensko:
Na Slovensko zasíláme poštou nebo přepravní spedicí na dobírku, cena dopravy je 290 Kč.


Ke každé zásilce přikládáme řádný daňový doklad. V případě, že po rozbalení Vaší zásilky zjistíte, že se doklad v zásilce nenachází, kontaktujte nás a my Vám pošleme jeho kopii. 

 

Upozornění: Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.

Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit odesílateli do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.


  Dodací lhůty

Průměrná doba expedice našeho zboží se pohybuje v rozmezí 1-10 dní. Tato doba se může ve vzácných případech prodloužit. V takovém případě Vás upozorníme e-mailem na změnu dodací lhůty Vašeho produktu a budete mít možnost Vaši objednávku stornovat. K expediční době je třeba ještě připočíst dobu potřebnou pro doručení. V případě zaslání poštou je tato doba 1-2 dny, při dodávce přepravní spedicí se tento čas zkracuje na maximálně jeden den. Pro rychlé doručení zásilky  je vhodné uvést do kontaktní adresy i mobilní telefonní číslo, aby se s Vámi mohl řidič domluvit na přesném čase a místě dodání. 


 

 Platební podmínky 

Platba dobírkou při převzetí zboží - úhrada řidiči při doručení.

Platba předem na konto - po obdržení kopie objednávky na Váš email můžete uhradit zboží převodem na číslo účtu: 107-381950287/ 0100 vedeného u  Komerční banky, po obdržení platby zboží odešleme bez dalších poplatků. Před platbou vyčkejte prosím na email, kde bude potvrzena skladová dostupnost a pokyn k převedení peněz.

 

 

 

Osobní digitální váhy Tanita - osobni-vahy.cz