Osobní váha Tanita, tělesný analyzátor Tanita
 

Píšeme pro Vás

 

Kontakt

kontakt
  - +420 603 172 191
  - info@osobni-vahy.cz
 

Reklama

 

Osobní váha a BIA metoda

Osobní váha

Osobní váha Tanita a BIA metoda

Osobní váha s tělesnou analýzou využívá metodu bio impedanční analýzy (BIA). BIA je bezpečná a přesná metoda a na klinikách je již léta používána.

Donedávna bylo měření a kontrola těla komplikovaný postup. Nejdostupnější metody vyžadovaly školené odborníky, drahé přístroje, nepohodlné postupy. Pravidelná kontrola podílu tělesného tuku ve vlastním těle byla nepraktickou záležitostí a už vůbec nemohla být prováděna doma.

Tanita jako první použila tuto metodu u osobní váhy. Měřící přístroj vyvinutý Tanitou je pokojová osobní váha. Stačí pouze zadat Váš věk, pohlaví a výšku a stoupnout na osobní váhu. Elektrody v chodidlových  senzorech vyšlou slabý, naprosto neškodný proud tělem, tento signál prochází svalstvem rychleji než tukem. Osobní váha má algoritmus, který vyhodnotí naměřené hodnoty s uloženými osobními daty ( výška, váha, pohlaví ).

Tyto informace jsou vyjádřeny v několika vteřinách číslem procentuálního podílu tělesného tuku společně s Vaší hmotností. Díky neustálému vývoji jsou nové modely doplňovány o další funkce a dávají tak dokonalý přehled o tělesné analýze.

Může tak být osobní váha s měřením tuku a vody nebo osobní váha s tělesnou analýzou.

Osobní digitální váhy Tanita - osobni-vahy.cz