Osobní váha Tanita, tělesný analyzátor Tanita
 

Píšeme pro Vás

 

Kontakt

kontakt
  - +420 603 172 191
  - info@osobni-vahy.cz
 

Reklama

 

Osobní váha a Fitplus funkce

OSOBNÍ VÁHA Tanita a Fitplus funkce

FiTPLUS představuje unikátní funkci pro ženy.

Na základě vědeckých výzkumů Tanita vyvinula FitPlus, další a úplně unikátní funkci speciálně pro ženy. Osobní váha Tanita BC 581 a 582 má tuto funkci spolu s dalšími funkcemi.

Jak FitPLUS pracuje….

FitPLUS monitorují přírodní metabolické změny během měsíce a Vy můžete sladit, jak Vaše tělo reaguje na dietu nebo cvičení. Jednoduché a rychlé použití se zřetelným systémem semaforu. FiTPLUS zdravě napovídá v různých fázích menstruačního cyklu k maximalizování pálení kalorií a minimalizování únavy.

Svým spojením a porozuměním přírodního cyklu poskytuje FiTPLUS aktivní ženě osobní kalendář kompozice jejího těla monitorující maximálně a hlavně její zdraví včetně tělesného tuku, svalové hmoty, hydratace, hodnoty viscerálního tuku a další funkce poskytované zdokonalenou Tanita BIA technologií.

TABULKA FiTPLUS

Systém semaforu

Zelené světlo: optimální aktivní dny

Žluté světlo: ovulace

Červené světlo: období relaxace

Při cvičení v těchto dnech bude spáleno více kalorií než v ostatních dnech měsíce. To napomáhá redukci tuků a zvyšování svalové hmoty – ideální pro ovládání hmotnosti.

Toto zobrazuje dny, kdy je pravděpodobná ovulace.

Toto indikuje dny, kdy tělo přirozeně potřebuje odpočívat. Cvičení v těchto dnech může vyvolávat stres a můžete se cítit unavené a vyčerpané.


Osobní digitální váhy Tanita - osobni-vahy.cz